Kontaktinfo

Mail: kunstskolen@tromso.kommune.no
Tlf/mob: 77791620 / 40036026
Adr: Strandvegen 95, 9006 Tromsø (inngang sør) (Troms fylkeskultursenter, populært kalt "Kysten").


Ansatte i kunstskolen:

Avdelingsleder: Hilde Renee Opdal , hilde.renee.opdal@tromso.kommune.no

Rådgiver / koordinator DKS: Britt Hennie Halvorsen , britt.hennie.halvorsen@tromso.kommune.no

Fagleder keramikk: Marit Ellisiv Landsend , marit.ellisiv.landsend@gmail.com   (www.maritlandsend.no)

 

Noen av kunstnere vi samarbeider med:

André Enger Aas

Ane Elene Johansen ( www.aneelene.com )

Annelise Brun ( www.annelisebrun.com )

Britt Hennie Halvorsen

Camilla Nicolaisen

Cecelia Broadbridge

Charlotte Nilsen ( www.redesignkafe.com )

Liv Bangsund (www.livbangsund.com )

Magnar Arn Blix Rudi

Marita Isobel Solberg ( www.maritaisobelsolberg.virb.com )

Marit Ellisiv Landsend ( www.maritlandsend.no )

Silvia Martinez ( www.primaink.blogspot.com )

Susanne Sakariassen

Valentin Manz ( www.valentinmanz.com ) ( www.earthnowbeing.org/earth_NOW_being/earth_NOW_being.html ) ( www.campbellworks.org/content/bread-head )